True Instinct Dog No Grain Med/Max Adult Turkey 2kg Tahılsız Köpek Maması
True Instinct Dog No Grain Med/Max Adult Turkey 2kg Tahılsız Köpek Maması

True Instinct Dog No Grain Med/Max Adult Turkey 2kg Tahılsız Köpek Maması (240-923173)

0,00
Marka : INSTINCT

True Instinct® NO GRAIN buharda pişirilir; tam ve dengeli bir diyet için eşsiz bir doğal bileşen kombinasyonu kullanılarak geliştirilmiştir. 

 

Tahılsız beslenmede, ilk bileşen her zaman taze tavuk veya somon eti olup, optimum sağlığın korunmasına yardımcı olmak için alternatif karbonhidrat kaynakları olarak bezelye, nohut ve patates gibi sebzelerin ve meyvelerin karışımı kullanılır. True Instinct NO GRAIN, tahıl içermeyen ve glütensiz formülü ile köpeğinizin içgüdülerine saygı duyar. Kas ve hareketlilik seviyelerini korumasına yardımcı olacak, saç ve cilt kalitesin artmasını ve sağlığının güçlenmesini sağlayacak ve sağlıklı bir bağışıklık ve sindirim işlevinin desteklemesine
yardımcı olacaktır. 

%60 Özel seçilmiş hayvansal bileşenler

%40 Meyve, sebze + vitamin ve mineraller 

%0 Tahıl

İçerik: Taze kemiksiz hindi eti* (%23, %4’ü hindi budu), tavuk eti (%22,5), kurutulmuş bezelye* (%13), bezelye unu*, Hayvansal yağlar (%7) (Doğal tokoferoller ile korunmuş), kurutulmuş patates*, kurutulmuş nohut*, protein hidrolizat (%4), pancar posası*, mineraller, balık yağı (%0,5), kurutulmuş havuç*, kurutulmuş elma* (%0,35), kurutulmuş brokoli*, kurutulmuş kızıl meyveler* (%0,01). *Doğal bileşenler.

Analiz bileşenleri: Protein %33; Yağ %20; Ham lif %3; İnorganik madde %7,3; Ω3 %0,2; Ω6 %1,6

 

Etiketler
Köpek maması ,