Irka ve cinse özel kedi mamaları
Yetişkin Kedi Maması

Kediler sindirim hassasiyetlerine maruz kalmaya eğilimlidir. Bir diyet hassasiyeti, sindirim sorunları ve bazen de cilt semptomları yoluyla ortaya çıkabilir. 
Bu sorunu önlemek için, kedinizin beslenmesinin temeli yüksek oranda sindirilebilir hayvansal proteinler olmalıdır.

ADVANCE Sensitive, sindirim hassasiyeti olan yetişkin kediler için özel olarak formüle edilmiş eksiksiz ve dengeli bir üründür. 
Somon bazlı formülü sayesinde hassas sindirim sistemleri için idealdir ve bağırsak sağlığına katkıda bulunur.

223-962822
Adet
₺1.750,00 KDV Dahil
₺2.055,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Kısır Kedi Maması
Tüy topağı sorunu yaşayan, kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli kedi mamasıdır.
223-962823
Adet
₺2.191,00 KDV Dahil
Özel Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kedinizin tüy yumağı oluşturma sorunları varsa, tüy yumaklarının oluşmasını önlemeye yardımcı olan ve ayrıca kilo artışı, glikoza ve idrar yoluna daha düşük tolerans gibi sterilizasyonun neden olabileceği metabolizma değişikliklerini önlemeye yardımcı olan beslenmeye ihtiyacı vardır. 

 

ADVANCE Hairball Sterilized, kısırlaştırılmış kedilerin kilolarını kontrol etmelerine, idrar problemleri riskini azaltmalarına ve yulaf lifi ve malt özü sayesinde tüy yumağı oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

223-923915
Adet
₺528,24 KDV Dahil
Özel Kedi Maması

Kediniz tüy yumağı oluşturma eğilimindeyse, tüylerin dışarı atılmasına ve tüy yumağı oluşumunun önlenmesine yardımcı olan bir mamanın faydasını görebilir. 

 

ADVANCE Hairball, düzenli olarak tüy yumağı oluşturmaya eğilimli kediler için özel olarak formüle edilmiş üst düzey bir üründür. Ürün, yulaf ve yeşil bezelye lifi ve malt özü içeren doğal liflerin karışımı sayesinde tüy yumağı oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kedinizin ideal idrar pH'sını korumasına yardımcı olur, plak oluşumunu önler ve bağırsak sağlığına katkıda bulunur.

 

223-537211
Adet
₺373,74 KDV Dahil
Kısır Kedi Maması

Advance Cat Sterilized Hairball kısırlaştırılmış kedilerin kilolarını kontrol etmelerine, idrar problemleri riskini azaltmalarına 
ve içeriğinde bulunan yulaf lifi ve malt özü sayesinde tüy yumağı oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Kısırlaştırılmış kedinizin tüy yumağı oluşturma sorunları varsa, tüy yumaklarının oluşmasını önlemeye yardımcı olan ve ayrıca kilo artışı, 
glikoza ve idrar yoluna daha düşük tolerans gibi sterilizasyonun neden olabileceği metabolizma değişikliklerini önlemeye yardımcı olan beslenmeye 
ihtiyacı vardır.

223-921864
Adet
₺382,05 KDV Dahil
Kuru Kedi Maması
Tükendi

Sağlıklı bir idrar yolunu korumak için kedilerin pH seviyelerini düşük tutmaya yardımcı olan bir mamaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle veteriner hekimlerimiz Üriner Bakımı tasarladı. Düşük magnezyum içeriği ve pH seviyesinin düşürülmesi, kedinizin üriner sisteminin sağlığı için çalışır ve vücudunun diğer tüm besinleri emmesini sağlar.

Faydaları: 

  • Üriner sistemin düzgün çalışmasına yardımcı olur
  • Cildin sağlıklı ve tüylerin parlak kalmasına yardımcı olur
  • Dişlerin ve kemiklerin güçlü kalmasına yardımcı olur
  • Görme duyularının sağlıklı kalmasına yardımcı olur

 

222-298611
Adet
₺1.997,97 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR