Papağan Yemleri ve Paraket Yemleri
Papağan ve Paraket Yemi
Versele Laga Exotic Light Büyük Paraket ve Papağanlar için Light Meyve ve Yemiş Karışımı 750 g 
Paraket ve papağanlar için tahıl, meyve ve kuruyemiş içeren light karışım.
Versele Laga Exotic Light mix tam yem olarak ya da diğer Versele Laga tohum karışımları ile karıştırılarak da verilebilir. Kurutulmuş meyve, patlamış mısır ve buğday ile zenginleştirilmiş olan bu karışıma eklenen birinci kalite tahıllar ile düşük yağ oranı sağlanmıştır. 
Bütün paraket ve papağan türevleri için uygundur.
810-421783
Adet
₺159,69
Papağan ve Paraket Yemi
En kaliteli tohumlar kullanılarak, Afrika Paraketlerinin doğal ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş özel bir yem karışımıdır. Tam yem olan bu ürün, VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri ile zenginleştirilmiş olup, kuşun her daim sağlıklı kalmasını sağlar. Loro Parque (Tenerife) Kurumu'nun bilimsel takımına danışılarak hazırlanan bu özel yem, Loro Parque Parkı'nda da Afrika paraketlerine verilmektedir.
810-422222
Adet
₺147,69
Papağan ve Paraket Yemi
Güney Amerika kökenli papağan türleri başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri katılarak karışım zenginleştirilmiştir.
810-422210
Adet
₺162,91
Papağan ve Paraket Yemi

Papağanlar için tam ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir.

İDEAL SİNDİRİM
Sağlıklı bir bağırsak florası ve optimum sindirim için doğal kil mineralleri ve prebiyotikler içerir.
CANLI & SAĞLIKLI TÜYLER
Güzel bir tüy için tüm besinleri içerir.
İDEAL KALSİYUM
Sağlıklı & güçlü kemikler için optimal kalsiyum/fosfor oranı.

810-422128
Adet
₺253,54
Papağan ve Paraket Yemi
Tahıllar, sert kabuklu yemişler (soyulmuş fıstık %10), sebze kökenli türevler, sebzeler, mineraller, sıvı ve katı yağlar, tohumlar (%3), meyveler (elma %5*), şekerler, MOS, yucca bileşiminden oluşan papağanlar için pelet formda yemdir.
810-422125
Adet
₺247,09
Kuş Mamaları
Amazonlar, kakadular, büyük muhabbet kuşları ve yüksek protein gereksinimi olan diğer yavru kuşlar için elle yetiştirme yemi. Yavru kuşunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim.
808-422175
Adet
₺1.024,18
Kuş Mamaları
Amazonlar, kakadular, büyük muhabbet kuşları ve yüksek protein gereksinimi olan diğer yavru kuşlar için elle yetiştirme yemi. Yavru kuşunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen sağlıklı genç kuşlar için optimum büyüme sağlar.
808-422174
Adet
₺347,03
Papağan ve Paraket Yemi

Ekstrüde peletler - Büyük muhabbet kuşları, sultan papağanları, paraketler için bakım yemi - çok renkli

Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur. Veteriner hekimler tarafından tavsiye edilir ve dünya çapında ornitolojik parklar ve en iyi yetiştiriciler tarafından kullanılmaktadır.

810-422115
Adet
₺253,54
Papağan ve Paraket Yemi
Tükendi
Versele Laga Exotic Fruits Papağanlar için kuru meyve karışımı 600 g​
*** Meyveli Papağan Yemi ***
Tüm papağanlar için özel içeriğiyle tam ve dengeli bir beslenme sağlayan,lezzetli olmasının yanısıra besin değeri yüksek gıdalardan oluşan,içeriğinde %35 oranında meyve içermenin yanında,papağanınız için gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri de içeriğinde barındıran,%100 doğal,sağlıklı papağan yemidir.
* Özel içeriği sayesinde papağınınızın tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.
* Papağanların severek tüketecekleri gıdalar olan kayısı, kurutulmuş muz,ananas,papaya ve kurutulmuş üzüm gibi meyveleri içerir.
* İçeriğinde bulunan besin değerleri ile papağanınızın yaşam kalitesini olumlu etkide bulunur. 
* Paketleme sırasında kullanılan paket içeriğindeki oksijeni çeken özel teknik ve fermuarlı kabı sayesinde ürün son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur.
810-421781
Adet
₺164,34
Papağan ve Paraket Yemi
Tükendi
Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir.
Yemin özel içeriği kuşun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Kuşun hayat kalitesini arttıracak olan tüm besinsel değerleri barındırır.Küçük
paketlerde yemin bayatlamasının önüne geçmek amacıyla tasarlanan fermuarlı ambalaj ile uzun süreli taze kullanımı sağlamanın yanı sıra, paketleme aşamasında
özel teknikle oksijeni vakumlandığından, son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.
810-421880
Adet
₺94,13
Papağan ve Paraket Yemi
Tükendi
Jako, Ara Papağanı, Cacadu, Amazon vs papağanlar için tam, doğal içerikli mükemmel bir karışımdır.Papağanızın tüm besin ve vitamin ihtiyacına karşılık verir.
Papağanınızın hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. Özel teknikle oksijeni alınarak paketlendiğinden, tazeliğini ve lezzetini
son kullanma tarihine kadar koruyababilir.
810-421795
Adet
₺116,52
Papağan ve Paraket Yemi
Tükendi

Papağanlar için tam ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir.İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur.

İDEAL SİNDİRİM
Sağlıklı bir bağırsak florası ve optimum sindirim için doğal kil mineralleri ve prebiyotikler içerir.
CANLI & SAĞLIKLI TÜYLER
Güzel bir tüy için tüm besinleri içerir.
İDEAL KALSİYUM
Sağlıklı & güçlü kemikler için optimal kalsiyum/fosfor oranı.

810-422130
Adet
₺1.534,50
Papağan ve Paraket Çuval Yemler
Tükendi

Ekstrüde peletler - Papağanlar için pelet formda tek renkli yüksek kaliteli üreme yemdir.
Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, yem artığı bırakmaz, seçici yeme davranışını engelleyen pelet formda papağan yemi.
* Seçilen tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalı içerik.
* Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur.
* Veterinerler tarafından tavsiye edilir ve dünya çapında ornitolojik parklar ve en iyi yetiştiriciler tarafından kullanılır.

- İDEAL SİNDİRİM
Sağlıklı bir bağırsak florası ve optimum sindirim için doğal kil mineralleri ve prebiyotikler içerir.
- SAĞLIKLI & PARLAK TÜYLER
Güzel ve sağlıklı tüyler için tüm besinleri içerir.
- OPTİMUM BESLENME
Mükemmel üreme sonuçları için optimum protein ve kalsiyum içeriği.
 

810-422131
Adet
₺1.570,50
Ek Besinler ve Kuş Vitaminleri
Tükendi
***** Fındıklı Tamamlayıcı Papağan Yemi *****
Tüm papağanlar için,özel içeriğiyle dengeli ve tam beslenme sağlayan,lezzetli ve besinsel değeri yüksek bileşenlerden oluşan,%20 oranında kabuklu yemiş içeren,gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran,%100 doğal, sağlıklı papağan yemidir.
* Özel İçeriği sayesinde kuşunuzun tüylerinin daha  parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.
* Papağanlara özel hazırlanan ürün,severek tüketecekleri yer fıstığı,pekan cevizi,badem,çam fıstığı,ceviz,brezilya kestanesi gibi yemişleri içermektedir.
* Papağanınızın hayat kalitesine olumlu etkide bulunacak tüm besinsel öğeleri içerir.
* Paketleme sırasında kullanılan paket içeriğindeki oksijeni çeken özel teknik ve fermuarlı kabı sayesinde ürün son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur.
810-421782
Adet
₺164,34
Papağan ve Paraket Yemi
Tükendi
Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur. Veteriner hekimler tarafından tavsiye edilir ve dünya çapında ornitolojik parklar ve en iyi yetiştiriciler tarafından kullanılır.
810-422132
Adet
₺1.638,20
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR