Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;

Orlux Frutti Patee kanaryalarınız, tropik finchleriniz ve ufak paraket kuşlarınız için, ekstra enerji sağlayan, oldukça renkli bir yemdir. Frutti Patee'nin içeriğinde kurutulmuş yemler bulunmaktadır.

İçine katılan % 100 saf ve doğal bal içeriği sayesinde, besinsel değerinin en yüksek seviyeye ulaşması amaçlanmıştır.Ekstra lisin ve methiyonin içeriği ile en iyi büyüme ve sağlıklı tüyler garanti edilir.

808-424165H
Adet
₺1.125,73
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;

Nemli bir yumurta mamasıdır.Kanaryaların ve yaban kuşlarının kırmızı renginin canlı olmasını sağlar.İçeriğinde %100 saf ve doğal bal sayesinde besin değerleri arttırılmıştır. Ayrıca içeriğinde bulunan lisin ve metiyonin tüylerin sağlıklı bir şekilde büyümesini garanti altına alır. Ayrıca mamanın içine tohumlar, sebzeler ve/veya meyveler katılarak verilebilir

808-424024H
Adet
₺1.119,28
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;

Orlux Gold Patee Budies and Small Parakeets tüm muhabbet kuşu türevi ve küçük paraketler için hazırlanmış bir yumurta mamasıdır.Ayrıca diğer süs kuşları içinde atıştırmalık besin olarak verilebilir. Gold Patee small parakeets içeriği %100 doğal bal ile nemlendirilmiştir. Ayrıca içeriğindeki lisin ve metiyonin ile sağlıklı ve göz alıcı renklere sahip tüylerin oluşması garanti altına alınır. Sodyum içeriği ile troid bezlerinin düzenli çalışması sağlanır.

808-424082H
Adet
₺1.061,22
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;

Orlux Breeding Food Bianco açık renkli ve beyaz kanaryalar içindir. İçeriğindeki ekstra lisin ve metiyonin ile en sağlıklı gelişim ve parlak tüy oluşumu garanti altına alınır.

Yumurta veya renklendirici içermez. Beyaz ve açık renkli kanaryalar A vitaminini kendileri sentezleyemez, bu nedenle ürünün kendisi yüksek oranda A vitamini içerir.

808-424003H
Adet
₺1.025,74
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;
Kanaryalar ve finchler için kullanıma hazır bir yumurta mamasıdır. Ayrıca diğer süs kuşlarına atıştırmalık olarak da verilebilir. %100 doğal bal içermesi nedeniyle yüksek besin değerine sahiptir.Lisin ve metiyonin katkısı ile tüylerin canlı renklare sahip olması
garanti altına alınır.
808-424206H
Adet
₺999,94
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;

Orlux Eggfood bilimsel veriler ışığında geliştirilmiş bir mamadır. Birazcık ılık su eklendikten sonra, tohumlar, sebze ve/veya meyveler ile patee kıvamına getirilerek verilmesi tavsiye edilir. Bu durumda her gün yenilenmelidir. Böylece yavru kuşlarınızın dengeli ve eksiksiz bir şekilde beslenmesi garanti altına alınır. Muhabbet kuşu ve türevleri, neophema türevi papağanlar ve yeni dünya türevi papağanlar için uygundur.

808-424026H
Adet
₺1.025,74
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;
Kanaryalar için yumurta maması
Yumurta yemi, üreme mevsimi boyunca çok önemlidir; aynı zamanda yılın geri kalanında ekstra besin kaynağıdır.
* İstenmeyen ilave renklenmeyi önlemek için ilave renklendiriciler veya β-karoten içermez.
* Hoş bir tada sahip olup farklı kuş türlerine göre ayarlanmış yapısı sebebiyle nedeniyle tam sindirilebilir.
* Optimum büyüme ve tüylenme için ekstra lizin ve metionin eklendi.
808-424201H
Adet
₺935,42
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;
Besleyici özelliği yüksek, kuşların her daim en iyi kondisyona sahip olmasını ve yumurtalar çıkarmasını sağlayan bir yumurta mamasıdır.
808-424178H
Adet
₺1.467,65
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;

Annesinden erken dönemde ayrılan ve henüz kendi başına beslenemeyecek durumda olan kuş yavruları için özel olarak üretilmiş zengin karışımlı elle besleme mamasıdır.

Bilimsel olarak dengelenmiş kompozisyon, genç kuşların optimal büyüme ve gelişmelerine, daha hızlı tüy dökmelerine ve yarışmalarda daha iyi performans göstermelerine yol açar.
* Orlux HANDMIX'teki ekstra laktobasil prebiyotikler, hastalıklara karşı daha iyi bir savunma ile sonuçlanan doğal bağışıklığı destekler.
* Eklenen enzimler, gelişmiş bir sindirimden ve besinlerin ideal bir asimilasyonundan sorumludur.
* Doğada bulunan veya üremesi zor olan kuşlar için başlangıç ​​yemi. Kuşları evcilleştirmek için yiyecek. Hasta kuşlar, yuvada başıboş kalanlar veya yetim kalan kuşlar için yemdir.

808-422178
Adet
₺360,58
Kuş Yemleri, Ek Besinler, Kuş Vitaminleri;
Tükendi

Orlux Gold Pattee European Finches tüm finchler ve böcekle beslenen yaban kuşları için balla nemlendirilmiş, besinsel değer oranı yüksek bir yumurta mamasıdır. Kuşun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral, amino asitler ve iz elementleri içerir. Kurutulmuş sivrisinek larvası ve karınca yumurtası ihtiva eder.

808-424166H
Adet
₺1.369,91
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR