Kuru Köpek Mamaları
Köpek
Natural Trainer Puppy Mini Chicken Tavuklu Ufak Irk Yavru Köpek Maması 2 Kg
225-940002
Adet
₺313,82 KDV Dahil
Köpek Mamaları ve Ödüller
Yetişkin köpekler için dana etli tam ve dengeli köpek mamasıdır.
Crocus Biftekli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, lezzetli ve köpeğinizin en iyi fiziksel yapıya sahip olabilmesi için gerekli duyduğu bütün besin öğelerini içeren bir köpek mamasıdır.
855-002
Adet
₺496,92 KDV Dahil
Köpek
Sütten kesilen yavrular, hamile ve emziren anneler için taze tavuk eti içeren tam ve dengeli (1-3 ay) yavru köpek mamasıdır. Düşük nişasta içerikli uyarlanmış formülü, sütten katı evcil hayvan mamasına geçişi kolaylaştırır. Ayrıca tavuk ve pirinç, yüksek oranda sindirilebilir protein ve karbonhidrat kaynakları içerir.
225-925274
Adet
₺224,18 KDV Dahil
Köpek
Orta ve büyük ırk yetişkin köpekler için domuz eti ve tam tahıllardan oluşan glutensiz tam ve dengeli yetişkin köpek mamasıdır. ANANAS ÖZÜ SİNDİRİME YARDIMCIDIR.
225-925255
Adet
₺1.469,20 KDV Dahil
Yetişkin Köpek Maması
Yetişkin köpekler için yüksek sindirilebilirliğe sahip, vitaminler ile zenginleştirilmiş sağlıklı deri ve parlak tüyler için omega3 & 6 içeren kuzu etli köpek mamasıdır.
855-001
Adet
₺496,92 KDV Dahil
Yetişkin Köpek Maması
Taze hazırlanmış ve dondurulmuş yüksek kaliteli ton balıklı içeriğiyle daha iyi sindirim ve beslenme sağlayan ton balıklı ufak ırk köpekler için tam ve dengeli köpek mamasıdır.
241-927162
Adet
₺311,52 KDV Dahil
Yetişkin Köpek Maması
Taze hazırlanmış ve dondurulmuş yüksek kaliteli norveç somonlu içeriğiyle daha iyi sindirim ve beslenme sağlayan somonlu orta & büyük ırk köpekler için tam ve dengeli köpek mamasıdır.
241-927131
Adet
₺2.029,13 KDV Dahil
Yetişkin Köpek Maması
Taze hazırlanmış ve dondurulmuş yüksek kaliteli norveç somonlu içeriğiyle daha iyi sindirim ve beslenme sağlayan somonlu ufak ırk köpekler için tam ve dengeli köpek mamasıdır.
241-927129
Adet
₺1.336,17 KDV Dahil
Yetişkin Köpek Maması
Taze hazırlanmış ve dondurulmuş yüksek kaliteli norveç somonlu içeriğiyle daha iyi sindirim ve beslenme sağlayan somonlu ufak ırk köpekler için tam ve dengeli köpek mamasıdır.
241-927164
Adet
₺373,84 KDV Dahil
Irka özel köpek maması

ADVANCE Labrador Retriever, yetişkin Labrador Retriever'lar için özel olarak formüle edilmiş üst düzey, tam ve dengeli bir üründür.

ADVANCE Labrador Retriever, doğal lifler, orta kalori içeriği ve l-karnitin içeren formülü sayesinde Labrador'unuzu doğru kiloda tutmanıza yardımcı olurken, kondroitin, glukozamin ve omega-3 yağ asitlerinin kombinasyonu sağlıklı eklemlerin korunmasına yardımcı olur.

223-536510
Adet
₺1.125,25 KDV Dahil
Irka özel köpek maması

ADVANCE Yorkshire, yetişkin Yorkshire Teriyerleri için özel olarak formüle edilmiş üst düzey, eksiksiz ve dengeli bir üründür.

 

ADVANCE Yorkshire, içerdiği vitaminler ve doğal polifenoller sayesinde Yorkshire Terrierinizin doğal bariyerlerini ve savunmasını güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca sindirimi kolaylaştırmak için immünoglobülinler ve elma lifi, ağız sağlığını korumak için yeşil çay ve mineral maddeler ve en sofistike tat tomurcuklarını tatmin etmek için jambon ve elma içerir.

223-523210
Adet
₺398,67 KDV Dahil
Yavru Köpek Maması

ADVANCE Sensitive Puppy, özellikle hassas mideleri olan 2 ila 12 aylık her büyüklükteki yavru köpekler için önerilen üst düzey bir üründür. Hassas bir mide, sindirim sorunları ve bazen de cilt semptomları yoluyla kendini gösterebilir.

 

Pirinçle birlikte hayvansal proteinin tek kaynağı olan somon balığından oluşan tek proteinli formülü, Advance Sensitive Puppy'i hassas mideli yavru köpekler için ideal, kolay sindirilebilir bir ürün haline getirir.

 

 

Advance Sensitive Puppy, güçlü ve sağlıklı büyümesi için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlarken hassas yavru köpeğinize de önem verir.

223-920179
Adet
₺1.600,78 KDV Dahil
Yaşlı Köpek Maması

7 yaşın üzerindeki yetişkin orta cins köpekler, beslenme ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanmış mamaya ihtiyaç duyar.

 

ADVANCE Senior Medium, Yaşlı köpeğinizin doğal bariyerlerini ve savunmalarını güçlendirerek özel ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilmiş, üst düzey, kolay sindirilebilir bir üründür.

 

Advance, özel formülü sayesinde yaşlı köpeklerde eklem kıkırdağı, kas kütlesi, bağırsak sağlığı, diş sağlığı ve bilişsel aktivitenin korunmasına yardımcı olur.

 

Ek olarak, ADVANCE Senior Medium, iyi kalp fonksiyonuna katkıda bulunan bir amino asit olan taurin içerir.

223-500552
Adet
₺1.395,53 KDV Dahil
Yavru Köpek Maması

Advance Mother Dog & Initial, hamile ve emziren annelerin yanı sıra yavruların ilk haftalarındaki ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiş üst düzey bir üründür.

 

Advance Mother Dog & Initial, anne sütü ile aynı beslenme profiline sahip nükleotidlerin dahil edilmesi sayesinde, yavru köpeğin bağışıklık sistemini ve doğal engellerini güçlendirmeye yardımcı olur, sağlığını korur ve büyümesini hızlandırır.

223-500310
Adet
₺560,65 KDV Dahil
Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin büyük cins köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanmış mamalara ihtiyaçları vardır.

ADVANCE Adult Maxi, Maxi köpeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilmiş, doğal bariyerlerini ve savunmalarını güçlendirerek ve sağlıklı eklem kıkırdağı, iyi diş ve bağırsak sağlığı, sağlıklı cilt ve parlak kürkü korumasına yardımcı olarak formüle edilmiş üst düzey, kolay sindirilebilir bir üründür.

Ayrıca ADVANCE Adult Maxi, iyi kalp fonksiyonuna katkıda bulunan bir amino asit olan taurin içerir.

Advance Adult Maxi mama, yetişkin Maxi köpeğinize özel olarak uyarlanmıştır.

223-924069
Adet
₺1.122,61 KDV Dahil
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR