Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler

Miamor Cream – Yetişkin kediler için tamamlayıcı mama - Ciğerli

Leziz ciğerli krema – metabolizmayı güçlendirir. Düşük kalorilidir; şeker, koruyucu, renklendirici içermez.

560-74303
Adet
₺89,00 KDV Dahil
Kedi

Miamor Cream – Malt mayası - Yetişkin kediler için tamamlayıcı mama

Malt mayası özü içeren leziz krema – Tüy topaklarının atılmasına ve sindirime yardımcıdır. Düşük kalorilidir; şeker, koruyucu, renklendirici içermez.

560-74305
Adet
₺89,00 KDV Dahil
Kedi Mamaları
Vitaminli leziz krema – Metabolizmayı güçlendirir. Düşük kalorilidir; şeker, koruyucu, renklendirici içermez.
560-74306
Adet
₺89,00 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Miamor Cream – Somonlu Yetişkin kediler için Ödül maması
Somonlu leziz krema – Bağışıklığı güçlendirir. Düşük kalorilidir; şeker, koruyucu, renklendirici içermez.
560-74302
Adet
₺89,00 KDV Dahil
Kedi Mamaları
Yavru kediler için özel olarak üretilmiş bol süt içeren düşük kalorili, yüksek sindirilebilirliğe sahip leziz yavru kedi ödülüdür.
560-74320
Adet
₺89,00 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
Kediler için %90 et ve et ürünleri içeren, tahılsız ve şekersiz tavuk etli çubuk formda kedi ödülü
580-102
Adet
₺54,00 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
Kediler için %90 et ve et ürünleri içeren, tahılsız ve şekersiz ciğerli çubuk formda kedi ödülü
580-104
Adet
₺55,00 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Yavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin ,Taurin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli pastadır. Yavru kedinize dengeli bir vitamin katkısı sağlar İçerdiği taurin vücutta sentezlenemez ve mutlaka dışarıdan takviye edilmesi gereklidir. Taurin eksikliğinde kalp ve göz fonksiyonlarının bozulması gibi birçok metabolik bozukluk gözlenebilir.Ayrıca, yavru kedilerde iskelet sisteminin etkilenmesine bağlı olarak büyümede yavaşlama taurin yetersizliğine bağlı olarak görülebilecek belirtilerden biridir. Kalsiyum ve fosfat kemik ve dişlerin yapısında yer alır. Kalsiyum ve fosfat eğer yeterince karşılanmaması ve bu dengenin bozulması durumunda özellikle hızlı büyüme döneminde olan yavrularda ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir.Mannan-oligasakkarit (MOS): Bağırsaklardaki dengenin sağlanmasında katkılı olur. Bağırsakta yaşayan zararlı bakterilere karşı da etkilidirler. Sindirim sistemine de destekte bulunur.  Ayrıca malt içeriği sayesinde yavru kedinizin tüy yumağı problemiyle mücadele etmesini sağlar
321-14
Adet
₺33,41 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Genç ve yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyacı olan vitaminleri karşılamak için özel formüle edilmiştir. Kısırlaştırılmış kedilerin böbrek sağlığı ve bağışıklık sistemini destekler ve üriner sisteminde daha sağlıklı olabilmesi için destek pastadır. Sindirim sistemini korur. Daha canlı,parlak ve sağlıklı tüylerede sahip olmasını sağlar. Kediler macunları tüpün ucundan kolayca tüketirler. Yeme şekline göre patisine sürülerek veya mamasına karıştırarak verebilirsiniz. İçeriğinde bulunan malt ile kısırlaştırılmış kedinizin tüy yumağı problemiyle savaşmasına yardımcı olur.
321-15
Adet
₺33,41 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler

Miamor Cream – Yetişkin kediler için tamamlayıcı mama - Malt mayası ve Peynir

mayası özü içeren leziz krema – Tüy topaklarının atılmasına ve sindirime yardımcıdır.

560-74307
Adet
₺89,00 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
Kedinizin kendini ternizlerken yuttuğu tüyleri kolaylıkla vücudundan atılmasını sağla, içerdiği elma, çok önemli bir C vitamini kaynağıdır. A vitarnini içeriği de zengin olan elma, görmeyi kolaylaştınr. Içerisinde bol miktarda potasyum, protein, manganez ve çeşitli vitaminler bulunuyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren muz aroması içermektedir.
301-041
Adet
₺26,88 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
İçerdiği havuç bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine ve göz sağlığının korunmasına yardımcı olur.
Havucun yararlannın çoğu,beta-karoten ve lif içenğine bağlanabilir.Bu kök sebzeler de iyi bir antioksidan,potasyum, K vitamini, sodyum, fosfor, kalsiyum, C vitamini, niasin ve B6 vitamini kaynağıdır.
301-038
Adet
₺26,88 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
Kedinizin kendini temizlerken yuttugu tüyleri kolaylikla vücudundan atilmasini saglar. Icerdigi nar aroması sayesinde kan dolasimi hızlandırır ve kan damalarını güçlendirir. Kirmizi Üzüm; Vitamin A, C, B6, potasyum, kalsiyum, demir,fosfor, folat, magnezyum ve selenyum içermesiyle oldukca sağlıklı bir besindir.
301-040
Adet
₺26,88 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
Kedinizin kendini temizlerken yuttuğu tüyleri kolaylıkla vücudundan atılmasını sağlar. içerdiği balkabağı yüksek lif içermesi kabızlığı önlemeye yardımcıdır. Göz sağlığında etkilidir.
Çok güçlü bir antioksidandır. C vitamini ve folik asit açısından zengin olan karpuz aromasıda içermektedir.
301-039
Adet
₺26,88 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR