Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler;Kedi;
Oropharma Opti Hair, kediler için özel olarak maya içeriği, mürver yemişi özü ve alg ile zenginleştirilerek formüle edilen, tüyleri ve deriyi güçlendirici ek besindir.
813-460554H
Adet
₺465,63 KDV Dahil
Kedi Bakım ve Sağlık
Kedinizin doğal Beslenme Alışkanlığına hitap etmesinin yanında,sindirim sistemini rahatlatıcı,extra vitamin kaynağı olan ve en önemlisi tüy yumağı ve diğer sindirilemeyen maddelerin
sindirim sistemi yolu ile vücudundan uzaklaştırılmasını sağlayan yüksek kaliteli tohumlar içeren topraksız hijyenik kedi çimi.
900-080
Adet
₺74,25 KDV Dahil
Kedi

Özellikle yavru kedilerin (2 aydan itibaren) ihtiyaçları düşünülerek üretilmiştir.

 

Miamor Trinkfein Kitten hayata yeni başlayan sevimli dostunuz için sağlıklı büyümenin yanında ton balığı yağından elde edilen omega 3 içeren tavuklu yüksek kalitede yavru kedi çorbasıdır.
Özellikle sadece kuru mama ile beslenen ve yeterli sıvı almayan kedilerin idrar taşı geliştirme olasılığı daha yüksektir.
Miamor Vd Tavuklu Yavru Kedi Çorbası dostunuzu daha fazla sıvı içmeye motive ederek idrar yolları sağlığını destekler.
* En iyi et parçaları ile hazırlanan küçük yavru kediler için özel kedi içeceğidir.
* Üstün lezzeti ile yavru kedileri daha fazla sıvı tüketmeye motive ederek idrar yollarının ve böbreklerin sağlığını destekler.

*Tahıl içermez

 

*Soya içermez

*Renklendirici ve koruyucu içermez

560-74369
Adet
₺61,97 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Yavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin ,Taurin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli pastadır. Yavru kedinize dengeli bir vitamin katkısı sağlar İçerdiği taurin vücutta sentezlenemez ve mutlaka dışarıdan takviye edilmesi gereklidir. Taurin eksikliğinde kalp ve göz fonksiyonlarının bozulması gibi birçok metabolik bozukluk gözlenebilir.Ayrıca, yavru kedilerde iskelet sisteminin etkilenmesine bağlı olarak büyümede yavaşlama taurin yetersizliğine bağlı olarak görülebilecek belirtilerden biridir. Kalsiyum ve fosfat kemik ve dişlerin yapısında yer alır. Kalsiyum ve fosfat eğer yeterince karşılanmaması ve bu dengenin bozulması durumunda özellikle hızlı büyüme döneminde olan yavrularda ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir.Mannan-oligasakkarit (MOS): Bağırsaklardaki dengenin sağlanmasında katkılı olur. Bağırsakta yaşayan zararlı bakterilere karşı da etkilidirler. Sindirim sistemine de destekte bulunur.  Ayrıca malt içeriği sayesinde yavru kedinizin tüy yumağı problemiyle mücadele etmesini sağlar
321-14
Adet
₺45,10 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Genç ve yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyacı olan vitaminleri karşılamak için özel formüle edilmiştir. Kısırlaştırılmış kedilerin böbrek sağlığı ve bağışıklık sistemini destekler ve üriner sisteminde daha sağlıklı olabilmesi için destek pastadır. Sindirim sistemini korur. Daha canlı,parlak ve sağlıklı tüylerede sahip olmasını sağlar. Kediler macunları tüpün ucundan kolayca tüketirler. Yeme şekline göre patisine sürülerek veya mamasına karıştırarak verebilirsiniz. İçeriğinde bulunan malt ile kısırlaştırılmış kedinizin tüy yumağı problemiyle savaşmasına yardımcı olur.
321-15
Adet
₺45,10 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Kediler sıvılarını yiyeceklerden almayı tercih ettikleri için genellikle çok az su içerler. Yeterince sıvı içmezlerse kedilerin idrar taşı geliştirme olasılığı daha yüksektir (bu özellikle sadece kuru mama yiyenler için geçerlidir).
En iyi et parçalarıyla hazırlanan Miamor Trinkfein kedi çorbaları özel tadıyla dostunuzu daha fazla sıvı içmeye motive ederek bu sayede idrar yollarını ve böbrek sağlığını destekler.
560-74363
Adet
₺61,97 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Yavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin ,Taurin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli pastadır. Yavru kedinize dengeli bir vitamin katkısı sağlar İçerdiği taurin vücutta sentezlenemez ve mutlaka dışarıdan takviye edilmesi gereklidir. Taurin eksikliğinde kalp ve göz fonksiyonlarının bozulması gibi birçok metabolik bozukluk gözlenebilir.
321-08
Adet
₺83,98 KDV Dahil
Köpek Vitaminleri ve Ek Besinler
İçerdiği Beta Glukan sayesinde evcil hayvanınızın vücudundaki enfeksiyonlarla mücadele etmekle görevli olan beyaz kan hücrelerini aktive eder. Bu sayede evcil hayvanınızın bağışıklık sistemi kuvvetlendirir. Bağışıklık sistemini uyararak vücut direncini artırır.
321-06
Adet
₺83,98 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Yavru, yetişkin, hamile kediler için, sağlıklı gelişimlerini destekleyen ve koruyan yüksek etkili vitamin ve mineraller içeren, multivitamin pastadır. Yüksek sindirilebilirliğe sahiptir. 10 haftadan büyük yavru kediler için kullanıma uygundur. Düzenli kullanıldığında biotin ve çinko,tüy yapısının güçlenmesini sağlayarak tüylerin dökülmesini azaltarak, parlak ve canlı olmasını sağlar. Hamile kedilerin hamilelik dönemlerini sorunsuz geçirmelerini sağlar ve süt verimini arttırmaya yardımcı olur.
321-03
Adet
₺83,98 KDV Dahil
Köpek Vitaminleri ve Ek Besinler
Relax Pasta en önemli özelliği tüm boşaltım sisteminin sağlıklı ve doğal olarak yapılmasını sağlamaktadır. Stresi azaltan ve ağrı dindirici ve hafif anti-depresan etkisi olan kantaron ve enfeksiyonları azaltan Beta-glukan içerir.Şeker içermez.
321-05
Adet
₺83,98 KDV Dahil
Kedi Ödülleri
Genç ve yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyacı olan vitaminleri karşılamak için özel formüle edilmiştir. Kısırlaştırılmış kedilerin böbrek sağlığı ve bağışıklık sistemini destekler ve üriner sisteminde daha sağlıklı olabilmesi için üretilen destek pastadır. Sindirim sistemini korur. Daha canlı,parlak ve sağlıklı tüylerede sahip olmasını sağlar. Kediler macunu tüpün ucundan kolayca tüketirler.
321-07
Adet
₺174,15 KDV Dahil
Kedi Mamaları;
Tükendi
Kedi hijyenine özen gösteren ve kendisini yalayarak temizleyen bir hayvandır. Kedi dilinin özel yapısının sonucu olarak kendisini temizlerken çok fazla miktarda tüyü de yutar.
Sindirim sisteminde sindirilemeyen bu tüyler bazen midede toplanır ve bir tüy topu halini alır. Kedinizin çimen ya da ev içindeki bitkileri yiyerek kusmaya çalışmasının nedeni budur.
Anti-hairball yutulan tüylerin doğal bir şekilde sindirilmesi için kullanılan doğal bir çözümdür. Mide içinde tüy topağı oluşumunu önler ve içeriğindeki malt ve selüloz
sayesinde bağırsaklardan sağlıklı bir şekilde geçerek atılmasına yardımcı olur. Bu sayede kedinin öksürmesini, öğürmesini ve kusmasını önleyerek hem dostunuz hem de sizi rahatlatan doğal bir çözümdür.
813-460568H
Adet
₺400,77 KDV Dahil
Kedi Çorbaları, Macunlar ve Vitaminler
Tükendi
Genç ve yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyacı olan vitaminleri karşılamak için özel formüle edilmiştir.
301-037
Adet
₺90,72 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR