Dolphin Kf/160 İç Filtre 160 L/h
Dolphin Kf/160 İç Filtre 160 L/h
DOPHİNİç FiltrelerDophin Kf 160 İç Filtre 160 L/h
DOPHİNİç FiltrelerDophin Kf 160 İç Filtre 160 L/h

Dophin Kf 160 İç Filtre 160 L/h (200-KF160)

0,00
Marka : DOPHİN
Fiyat : ₺250,25(KDV Dahil)

DophinKF-160 İç Filtre Saatte 200 litre su çevirme kapasitesi olan akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, iç filtredir.Su çıkış yönü ve çıkış debisi ayarlanabilir.

:

Dophin Kf 160 Akvaryum İç Filtresi Su Debisi 200 lt/saat

DophinKF-160 İç Filtre Saatte 200 litre su çevirme kapasitesi olan akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, iç filtredir.Su çıkış yönü ve çıkış debisi ayarlanabilir.
Güç :3,2 Watt Maksimum :60 cm yüksekliğe kadar su basma

Önerilen akvaryum hacmi : 30 litreye kadar olan akvaryumlarda kullanılabilir.
Kullanma Talimatı: Dophin filtre arka bölümünde yer alan 4 adet vantuz yardımı ile akvaryumun iç yüzeyine, tamamen su altında kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır.
Sadece hava hortumu su dışarısında kalmalıdır. Filtrenin temizlenmesi ile su değişiminin aynı zamanda yapılması daha uygundur. Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir.
Kılıf kapağı açılarak içerisindeki geniş gözenekli sünger filtre güçlü su akan musluk altında temizlenir. Filtre kabıda çıkarılarak düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.
Uyarılar : Filtrenin takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Filtrenin fişi prize tam olarak oturmalı ve sabit olmalıdır.
Filtrenin takılacağı priz ıslanmayacak şekilde ve uzak konumda olmalıdır. Filtre akvaryum içerisine düştüğü taktirde yani vantuzları çıktığında fişi çekilmeden düzeltilmemelidir.
Elektrik çarpmasına neden olabilir. Evde çocuk varsa dikkat edilmelidir. Çocukların erişemeyeceği bir konumda olmalıdır.
Akvaryum suyunun ısısı önemlidir. Sıfırın altındaki (-) derecelerde ve çok sıcak sularda çalıştırılmamalıdır.
Filtre prizden uzak bir konumda çalıştırılacaksa, gücüne uygun bir uzatma kablo kullanılmalıdır.
Filtre sürekli çalışır vaziyette kalmalıdır. Fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir.
Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır.*Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir.
Filtrenin elektrik kablosunun hasar görmemesine dikkat edilmelidir. Bozulduğu taktirde tamir edilmemelidir.*Elektrik akışındaki bozukluklar filtrenin performansında azalmaya neden olabilir.
Filtre başka bir amaçla kullanılmamalıdır. Su dışında çalıştırılmamalıdır. Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.
 Bu ürünle ilgili bilgiler üretici firmadan alınmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR